Partneři

Dana Poláková - herečka, zpěvačka, báječná kamarádka a příkladná maminka

nar. 13.6.1973 Chomutov

1986-1990 konzervatoř Brno

Angažmá v divadlech, kde jsem působila:

  • 1990-1997 Ha-divadlo Brno,
  • 1997-1999 divadlo Archa
  • 2000 -2001 divadlo Nablízko
  • 2010 -2012 divadlo Letí
  • 2002- 2012 divadlo Komedie

Filmy

  • Dvojrole / J.Jireš /
  • Vaterland / D. Jařab /
  • Odpad, město, smrt / H.Hřebejk /

Po předčasném ukončení činnosti divadla Komedie pod vedením D. D. Pařízka a D. Jařaba jsem založila o.s. Spolek 2012, jehož náplní je vytvářet představení pro znevýhodněné skupiny ve společnosti. Interaktivní představení o šikaně Neubližujme si!, pro 1.stupeň základních škol a představení pro seniory Pomáhejme si! Tato představení hrajeme nyní a další témata , doufáme v budoucnu zpracujeme a společně s pomocí grantu uvedeme (www.spolek2012.cz)

Kromě práce v našem spolku taky hraji G.Fučíkovou v Citovém komediantovi ve Studiu hrdinů.

Nyní jsem taky na tzv. mateřské dovolené s třetím dítětem Anastázií. Také jsou v naší velké nové rodině mí synové Ferdinand (12) a Antonín (9) a děti mého muže Ludovíta, Ronja (6) a David (8).

Po nevydařeném těhotenství v 27.letech a jeho ukončení v 8 měsíci těhotenství jsem se dostala do ordinace pana doktora Chlebečka, kde jsem našla profesionalitu, klid, odvahu a podporu, nebát se znovu
otěhotnět a přivést na svět mé poslední dítě a to naší Anastazii, narozenou v únoru 2015 ve FN MOTOL.

S mými báječnými kolegyněmi, kamarádkami a herečkami  (Gabriela Míčová, Monika A..Fingerová, Lucie Roznětínská) se těšíme při setkání na některých našich představeních!

KLÁRA SPILKOVÁ - golfistka

Klára Spilková je současná nejúspěšnější profesionální hráčka v historii českého golfu a členka nejvyšší evropské ženské soutěže Ladies European Tour. Po 33 letech se stala v roce 2011 nejmladší členkou tohoto okruhu. Mezi její nejlepší umístění patří 5. místo na Allianz Slovak Open. V dnešní době se pohybuje také v golfovém žebříčku Letních olympijských her v Riu de Janeiro 2016, kam se tento sport vrací po 112. letech.

Více na www.klaraspilkova.cz

KVARTETO MARTINU

Kvarteto Martinů (www.martinuquartet.eu), jež kritika řadí mezi přední česká kvarteta střední generace patřící do světové elity a které svými výkony následuje slavné České, Smetanovo nebo Panochovo kvarteto (Dvořák Society Newsletter 2012, Harmonie 2015), úspěšně dotváří mozaiku českého komorního umění již skoro po čtyři desítky let. V průběhu své bohaté kariéry získalo významná ocenění na mezinárodních hudebních soutěžích - Evian (Francie), soutěž Y.Menuhina (V.Británie), ARD - Mnichov (Německo) či Pražské jaro. Kvarteto bylo oceňováno nejen na hudebních soutěžích, ale i za nahrávací projekty - nejvýznamější je cena MIDEM v Cannes v roce 2004. Při svých nahrávacích projektech úzce spolupracuje s Českým rozhlasem stejně jako v minulosti s Radio France, BBC nebo ARD. V současné době vydalo kvarteto 2CD s hudbou S.Tanějeva u nahrávací společnosti Supraphon a jeho partnery na tomto CD byli Olga Vinokur, Jiří Bárta (Eben trio) a Jitka Hosprová. Toto CD získalo v časopisu Harmonie 3/2015 označení "Tip Harmonie" i "Tip editora". Během své bohaté koncertní kariéry kvarteto účinkovalo na mnoha prestižních podiích Evropy, USA a Japonska a nyní se připravuje na koncerty v Anglii, USA a Francii. Členy kvarteta jsou Lubomír Havlák, Libor Kaňka, Zbyněk Pad'ourek a Jitka Vlašánková.

Kontakt:

Jitka Vlašánková
+420 728 534 234
jitkavlas@volny.cz

EBEN TRIO

Klavírní trio Eben trio patří mezi špičkové soubory svého druhu v České republice a v zahraničí. Členové ansámblu jsou klavíristka Terezie Fialová, houslista Roman Patočka a violoncellista Jiří Bárta. Soubor nese ve svém názvu jméno významného českého skladatele druhé poloviny 20. století Petra Ebena. Eben trio má za sebou celou řadu významných soutěžních úspěchů ( Masefield Prize Hamburg, Concours de musique du Lyceum Club International de Suisse Lausanne ad. ) a také je držitelem ceny Českého spolku pro komorní hudbu při České filharmonii za rok 2012 udělované nejlepším komorním souborům. Soubor vystupuje na festivalech a významných pódiích jakými jsou Pražské jaro, Český Krumlov, Festival Mahler Jihlava, Festival Mitte Europa, Septembre Musical Vevey, mnichovský Gasteig, pařížský Louvre, pražské Rudolfinum, Kennedyho Centrum ve Washingtonu ad. Ansámbl spolupracoval se špičkovými profesory jakými jsou Niklas Schmidt, Joseph Kalichstein, Menahem Pressler, Gabor Takacz-Nagy.

V létě 2013 se Eben trio zúčastnilo jako historicky prvni české klavírni trio prestižního festivalu Verbier Festival&Academy ve Švýcarsku. Eben trio koncertuje ve většině států Evropy a ve Spojených státech amerických. Natáčí pro český, německý a francouzský rozhlas.

Kontakt:

Terezie Fialová
mail: ebentrio@email.cz

Agentura CAMERATA s.r.o.
Martina Straková – Manager
Senovážné nám. 23
Praha 1, 110 00
Česká republika

tel: +420 224 142 131
mobil: +420776 356 689
production@camerata.cz
www.camerata.cz
www.ebentrio.cz

Terezie Fialová - klavíristka

Terezie Fialova patří k nejnadanějším klaviristkám nastupující generace, je vyhledávanou komorní hráčkou českých i zahraničních sólistů. S orchestrem debutovala již jako dvanáctiletá, koncertovala ve většině států Evropy, Japonsku a USA. Kritika oceňuje především její přirozenou techniku, muzikálnost a smysl pro pochopení skladatelova zápisu.

Více na www.tereziefialova.cz

HOTÝLEK POD SMRKEM - Lenka a Petr Dočekalovi

Dobrý den,
chtěli bychom Vás srdečně pozvat k návštěvě a nabízíme Vám ubytování v Harrachově a zároveň uprostřed přírody. Můžeme Vám nabídnout ubytovací kapacitu 28 míst ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích v krásném horském prostředí Krkonoš i blízkých Jizerských hor. Budeme rádi, pokud u nás strávíte pobyt nejen aktivním odpočinkem, ale i příjemnou relaxací.

Máte rádi přírodu Krkonoš a Jizerských hor? Hledáte klidné místo k odpočinku? Milujete golf? Přijeďte k nám! Budeme se na Vás těšit!

Kontakt:

Hotýlek pod smrkem
Rýžoviště 280
512 46 Harrachov

tel.: +420 739 320 764, +420 724 071 049
email: info@hotylekpodsmrkem.cz
web: www.hotylekpodsmrkem.cz

DDeM

Nejsme jen další PR agentura. Česká firma s více než desetiletou zkušeností v poskytování strategického poradenství v oblasti public relations a komunikace. Specializujeme se na analýzu a poradenství v oblasti korporátní a produktové komunikace. Zajišťujeme komunikační audity firem, strategické řízení projektů interní komunikace a systémy prevence a řešení krizové komunikace. Zvyšujeme reputaci značky našich klientů nastavením účinných koncepcí sponzoringu a programů Společenské odpovědnosti firem.

Ing. Michal Dolana, MBA
Managing Partner
M +420 737 411 339
E mdolana@ddem.cz

DDeM, s.r.o.
Polská 10, 120 00 Praha 2-Vinohrady
T +420 222 250 300
I www.ddem.cz

AKCR Advokátní kancelář s.r.o.

Mgr. Rostislav Kovář, advokát, ČAK: 10697

Plzeňská 2095/150
150 00 Praha 5
IČ: 030 73 203

tel. 606 897 187
kovar@akcr.eu
www.akcr.eu

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MGR. ROSTISLAVA KOVÁŘE NABÍZÍ TYTO PRÁVNÍ SLUŽBY:
občanské právo,
rodinné právo (rozvodové řízení, výživné,..),
obchodní právo,
trestní právo,
správní právo,
pracovní právo,
právo nemovitostí,
a další.

Advokátní kancelář poskytuje komplexní právní poradenství fyzickým a právnickým osobám. Právní služby poskytujeme ve všech oblastech práva se zaměřením na občanské právo. V zájmu poskytování komplexních služeb pro naše klienty, kancelář spolupracuje s daňovými poradci, znalci, překladateli, exekutory a notáři. V případě zájmu kontaktujte

Mgr. Lucii Fejklovou, advokátní koncipientku
email: fejklova@akcr.eu
tel: 606 897 187

Lenka Kopecká - Koučing pro ty, co chtějí změnu

NABÍDKA KOUČINKU PRO MAMINKY A TATÍNKY (a jejich děti)

Rozumíte svému dítěti?

Nasloucháte mu?

Chcete, aby se k vám jinak chovalo?

Poznávejte se navzájem

Komunikativnost, rychlé navazování vztahu, otevřenost
Zaměření na praktickou stránku, předchozí zkušenosti, pragmatický pohled
Zaměření na lidské hodnoty, harmonii, empatii, vzájemné naladění
Naslouchání, nové objevování
Vidění souvislostí v jiném kontextu
Flexibilita, otevřenost

Lenka Kopecká
tel: 737 112 664
e-mail: l.kopecka@e-mail.cz

BIKRAM YOGA Prague

Bikram Yoga je moderní dynamické cvičení, které komplexně léčí fyzickou i psychickou stránku člověka. Je to původní hot jóga - životní styl se 40 letou tradicí a výsledky po celém světě, který Vám předáváme přesně v té formě, v jaké nám byl svěřen. Neměníme, to co funguje.

Po odcvičené lekci se cítíte jako znovuzrození. Bikram Yoga má silné detoxikační účinky na lidský organismus a působí pozitivně na psychiku. Aktivní formou zbavuje lidské tělo škodlivých látek, odbourává stres a dodává energii. Pravidelným cvičením Bikram Yogy efektivně zformujete svou postavu a posílíte svalstvo v celém těle. Cvičením v teple dochází k efektivnějšímu spalování kalorií a tuk mizí.

Lekce Bikram Yogy je dynamický 90-ti minutový program 26 poloh Hatha jogy (fyzické jógy) a dvou dýchacích cvičení, který se praktikuje v sále vyhřátém na 42 °C. Je to vědecky sestavená metoda stlačování, protahování a posilování, kterou se stimulují všechny systémy lidského těla. Každá z těchto poloh systematicky připravuje tělo na polohu následující, pořadí se nikdy nemění.

Působení na lidský organismus

pročištění lymfatického systému
správná distribuce kyslíku a živin ke každému tělesnému vláknu
posílení imunitního systému
stimulování endokrinních žláz (s vnitřním vylučováním)
zvýšení kapacity plic, posílení srdeční činnosti
zvýšení pružnosti páteře
dostatečné množství maziva v kloubech, posílení kostí
protažení, tonifikace a posílení svalů, zlepšení celkové rovnováhy
eliminace toxinů
zlepšení krevního oběhu
zklidnění mysli
spojení mezi tělem a myslí

Více na stránce: http://www.bikramyoga.cz/

CONNEA, s.r.o.

CONNecting Event Agency, místo kde se líhnou nápady více než deset let! Vítáme Vás na našich stránkách a věříme, že jste právě našli agenturu, která Vám pomůže pozitivně, nevtíravě a profesionálně zabezpečit jak společenskou tak sportovní akci s originálním nápadem, který Vaše klienty příjemně překvapí a zanechá v nich trvale dobrý pocit ze vzájemné spolupráce s Vámi.

Před více jak deseti lety dostali zakladatelé společnosti Connea odvážný nápad a dokázali ho realizovat. Díky nim Vám dnes můžeme představit promotéra golfových turnajů pro VIP klienty, který patří mezi špičku ve svém oboru. Společnost Connea dobře odhadla potenciál tohoto sportu, který je zároveň úžasným společenským rituálem. Fyzická námaha se na golfovém hřišti mísí s přátelskými hovory a přitom vůbec nezáleží na tom, zda hrajete se svými přáteli nebo obchodními partnery?

Každý začátek je těžký a první turnaje otestovaly nejen hráče, ale především jejich organizátory. Mnohé golfové kluby nebyly vždy ochotny spolupracovat s neznámou agenturou. Ale Connea je důkazem, že své sny můžeme naplnit. Jen to není, jak se říká, ?zadarmo??

Po mnohaletých zkušenostech Vám dnes nabízí nejen prvotřídní služby, které můžete bez obav vyzkoušet na vlastní kůži, ale i neotřelé nápady a smysl pro detail. Za více než jedenáct let své existence uspořádala společnost Connea 211 golfových turnajů na desítkách golfových hřišť nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku, Polsku, Portugalsku, Španělsku, na Kypru a dokonce i mimo evropský kontinent ve Spojených arabských emirátech. Pochlubit se může také spoluprací s více jak 360 významnými firmami a společnostmi.

Golfem to začalo, ale nekončí! Connea se zaměřuje také na tenisové turnaje s doprovodným programem, pořádá kongresy a galavečery šité klientům na míru. Žádné přání není příliš odvážné, žádný nápad není dost bláznivý, aby jej nešlo uskutečnit!

Kontakty

Kancelář Praha
U Krčské Vodárny 1a
140 00 Praha 4

Email: asistentka@connea.cz, info@connea.cz

www.connea.cz

Intergroup Praha s.r.o.

Vydejte se s námi na vyhlídkovou plavbu centrem Prahy

Společnost Intergroup Praha s.r.o. provozuje již po mnoho let s úspěchem lodě na Vltavě, hlavně v centru hlavního města Prahy, ale na přání je lze přistavit i na kotviště mimo metropoli.

Patříme pod flotilu Evropské vodní dopravy s.r.o. a jsme její nedílnou součástí. Zabýváme se plavbami hlavně pro skupiny, a to jak turistů, tak i jiných uzavřených soukromých i firemních společností.

Zakládáme si na vynikajícím servisu, zkušené posádce a výborném technickém stavu našich plavidel.

Po dlouhém působení v tomto oboru víme, že především spokojený klient, ke kterému se přistupuje individuálně a se vší pokorou, je nejlepší reklamou pro naše další působení na trhu.

Těšíme se na setkání na palubách naší lodí.

Petra a Michal Hanušovi

Pannyruty

Jsem malá domácí výrobna čokoládových koulí a kuliček na zakázku. Každá kulička je originál ručně dělaná i zdobená a má svoje jméno. Příchutě, zdobení i jména vznikají spontánně, stejně jako celý nápad s jejich výrobou...Používám kvalitní ingredience, většinou v biokvalitě, domácí džemy, které si sama vyrábím, bio oleje, koření, ořechy a semínka spolu s výbornou belgickou čokoládou Callebaut. Na velikosti záleží: koule – 3 cm v průměru o váze 24g bez zdobení (výroba od 6 kusů) vhodné jako dárek, v krabičkách, které jsou ušité na míru. kuličky – 2 cm v průměru o váze 16g bez zdobení (výroba od 30 kusů) vhodné na oslavy, svatby a jiné slavnostní příležitosti. Kuličky je nutné skladovat v chladu, jelikož nejsou pečené!

P.S. Tyhle kuličky jsou jako moje děti, všechny je mám ráda, s velkou láskou a trpělivostí se s nima "piplám" a když je vkládám do krabičky, tak jsem na ně děsně pyšná! Rodina Rutova

Více na stránce: http://www.pannyruty.cz/

Loreta Golf Club Pyšely

Loreta Golf Club Pyšely je nové 18ti jamkové hřiště, které je citlivě zasazeno do posázavské krajiny. Golfovému architektovi Keith Prestonovi se podařilo postavit hřiště, které je přátelské vůči všem výkonnostním skupinám hráčů. Kromě krásných výhledů do okolní krajiny tak hráči mají šanci zahrát pěkný výsledek a rádi se na Loretu vracejí. S drobnou nadsázkou se tak dá říci, že hra na Loretě má na hráče pozitivní, léčivé účinky.

Přijeďte se přesvědčit i Vy.

www.loretagolf.cz

HEALTH CLUB & SPA INTERCONTINENTAL

Prvotřídní posilovna v centru Prahy v Pařížské ulici, jen pár kroků od stanice metra Staroměstská, je vybavena posilovacími a kardio stroji řady Technogym Excite, bazénem se slanou vodou, vířivkou, dámskou a pánskou saunou, soláriem, nabízí lekce aerobního cvičení – Pilates, Power Jóga, Body Ball, Over Ball a další, relaxační zónu, stretchingový sál, relaxační a thajské masáže, kosmetické služby i asistenci trenéra.

FITNESS

Moderní posilovací stroje řady
TechnoGym Exite
Zátěžové činky
Kardio stroje s plazma TV
Strečinková místnost s celoplošným zrcadlem

AEROBIC

Cardio Body, Aerobic Body, Step Body, AerobicMix, Aqua Aerobic, Yoga Ball, Pilates, Power Yoga,Stretch, Yoga, Vinyasa Yoga, Body Ball

BAZÉN A RELAXACE

Finská sauna a vířivka
Vyhřívaný bazén se slanou vodou
Unikátní relaxační místnost
Letní zahrada

20% SLEVA PRO KLIENTY GYMUNO NA JAKÉKOLIV ČLENSTVÍ
Členská karta je nepřenosná a opravňuje držitele k jedné návštěvědenně.

Domluvte si osobní schůzku a získejte kompletní informace o členství.

Health Club & Spa InterContinental
Pařížská 30, 110 00 Praha 1
Tel: +420 296 631 525
E-mail: fitness@icfitness.cz

Více informací naleznete na www.icfitness.cz

Středisko Zvonek

Středisko Zvonek v Praze 4 je jedním za středisek Diakonie ČCE, která je druhou největší nestátní neziskovou organizací v rámci celé České republiky. Poskytujeme pobytové, sociální, zdravotní, pastorační a vzdělávací služby lidem s mentálním postižením.

url: www.diakonie-zvonek.cz
email: stredisko@diakonie-zvonek.cz