Kardiologie

Kardiologie

SAMSUNG MEDISON HS 50

SAMSUNG MEDISON HS 50

Samsung HS50 je univerzální víceúčelový diagnostický ultrazvukový systém určený pro pokrytí širokého spektra aplikací, včetně porodnictví, břicha, gynekologie, pediatrie, malých orgánů, novorozeneckých, cefalických, transrektálních, transvaginálních, MSK (konvenční, povrchní), urologie, srdeční, pediatrické a periferní cévy u dospělých. Realistic Vue je přední 3D / 4D technologie společnosti Samsung na trhu a je vynikajícím nástrojem pro spojování plodů a matek podobně jako GE HDlive.

EKG zn. BTL-08 SD3 ECG

EKG zn. BTL-08 SD3 ECG

Ambulance kardiologie je vybavena přístrojem EKG zn. BTL-08 SD3 ECG.

EKG je velmi jednoduché, nenáročné a hlavně nebolestivé vyšetření, díky kterému má lékař přehled o elektrické aktivitě Vašeho srdce. Každý stah srdečního svalu je doprovázen vznikem slabého elektrického napětí, které se šíří až na povrch Vašeho těla, kde ho lze snímat EKG.

EKG holter Schiller medilog AR

EKG holter Schiller medilog AR

SCHILLER medilog®AR je robustní EKG holter, odolný proti vodě, prachu i defibrilaci. Flexibilní koncept duální baterie umožňuje záznam až na 14 dní! Detekce atriální fibrilace/atriálního flutteru do 1 s díky dokonalé analýze P-vlny, jednoduchý, rychlý a omyvatelný.

EKG holter Schiller medilog AR4 plus

EKG holter Schiller medilog AR4 plus

Špičkový záznamník s novými zesilovači pro bezkonkurenční kvalitní záznam. Provoz na jedinou  1,5V AAA baterii. Určený k softwaru Medilog Darwin.

Ergometr Kettler ERGORACE II LTD

Ergometr Kettler ERGORACE II LTD

Ergometr KETTLER ERGORACE II LTD se svou propracovanou konstrukcí přizpůsobí jakékoliv postavě a možnost maximálního zatížení až 1000 W. Velkou předností je možné propojení s počítačem. Ergometr KETTLER ERGORACE II LTD byl vyroben v Německu a tato tradice výroby Made in Germany již dlouhá léta reprezentuje špičkovou kvalitu a spolehlivost.

Tlakový holter BTL-08 ABPM

Tlakový holter BTL-08 ABPM

BTL ABPM zaznamenává tlak krve v přednastavených intervalech, do maximální doby 51 hodin. Využívá unikátní metodu postupné deflace, která zaručuje spolehlivé měření hodnot tlaku krve. Velmi tichý chod, nízká váha a malé rozměry činí použití záznamníku velmi komfortním, jak pro lékaře, tak i pro pacienta.